تاریخچه

شرکت تجهیزات دندانپزشکی شیک طب پرشیا در سال 1387 با رویکرد واردات تجهیزات با کیفیت و مقرون به صرفه دندانپزشکی از بهترین برندهای تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی و ایمپلنت و ارائه بهترین خدمات و سرویس دهی تاسیس گردید.

شیک طب پرشیا از همان ابتدا با تلاش روزافزون و پشتکار بالا و نیز همکاری صادقانه در بازار تجهیزات دندانپزشکی، محصولاتی با کیفیت به مشتریان محترم عرضه کرده و چشم اندازی فرای فروش محصولات وارداتی پیش روی خود دیده است، به طوریکه به مرور زمان و با ایجاد بستری مناسب در زمینه های فنی و مهندسی برای خود اقدام به تولید یونیت صندلی هایی با کیفیت بالا و نیز زیبایی خاص همسو با قیمتی مناسب به نام یونیت صندلی شیک طب پرشیا کرده است.

اینک پس از سالها تلاش و کسب تجربه های فنی لازم و بالا بردن کیفیت یونیت های شیک طب پرشیا با افتخار اعلام می دارد که یونیت صندلی شیک طب پرشیا تنها یونیت صندلی تولید شده در ایران است که استاندارد چراغ، یونیت و صندلی را تواما" دارد.

همواره یکی از مهمترین اهداف شیک طب پرشیا، جلب رضایت مشتریان خود از خرید محصولات و پیوستن به خانواده شیک طب پرشیا است.

همواره یکی از مهمترین اهداف شیک طب پرشیا، جلب رضایت مشتریان خود از خرید محصولات و پیوستن به خانواده شیک طب پرشیا است. بنابراین در راستای رضایتمندی مشتریان خود، تیم خدمات پس از فروش شیک طب پرشیا با تکنسین های مجرب همواره تمامی تلاش خود را جهت ارائه خدمات و سرویس دهی محصولات خود در اولین زمان ممکن پس از تماس مشتری ( از 8 صبح الی 12 شب ) می کند و این امر یکی از دلایلی است که باعث جلب اعتماد و علاقمندی مشتریان به خرید از شیک طب پرشیا شده است. 


راه های تماس با واحدهای خدمات پس از فروش شیک طب پرشیا
  • تلفن: 3-66583250-021
  • تلفن: 3-66583251-021
  • تلگرام: 09120840509
  • ایمیل: Persiateb@gmail.com