اهداف و چشم اندازها

فروشگاه اینترنتی شیک طب پرشیا با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، دندانپزشکان یا تکنسین ها بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند. .


.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول شرکت شیک طب پرشیا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شیک طب پرشیا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در وب سایت صفحه مربوطه منتشر و به روز رسانی می شود و مشتری توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. .


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شیک طب پرشیا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. شیک طب پرشیا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده کاربران از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شیک طب پرشیا ، مشتری رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شیک طب پرشیا ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شیک طب پرشیا جزئی از اموال این شرکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شیک طب پرشیا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شیک طب پرشیا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شیک طب پرشیا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شیک طب پرشیا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. .