یونیت دندانپزشکی شیک طب sc100

♦ مجهز به تابوره 

♦ مجهز به ساکشن آبی 

♦ مجهز به 2 زیر دستی 

♦ مجهز به حافظه صندلی 

♦ مجهز به زیر سینی تابلت 

♦ مجهز به سیستم آب گرم 

♦ مجهز به سیستم 5 شلنگه 

♦ مجهز به پنل کنترل دستیار 

♦ مجهز به کراشوار قابل چرخش

یونیت و صندلی شیک طب 

♦ مجهز به  ساکشن آبی 

♦ مجهز به 2 زیر دستی 

♦ مجهز به حافظه صندلی 

♦ زیر سینی تابلت 

♦ مجهز به سیستم آب گرم 

♦ مجهز به سیستم 5 شلنگه 

♦ مجهز به پنل کنترل دستیار 

♦ مجهز به کراشوار قابل چرخش 

♦ مجهز به LED سنسور دار 

♦ مجهز به جالیوانی وسینی کویترون SC 500

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت دستگاهی مناسب برای مشکل پسندان را ارائه دهد. هم چنین این یونیت ها برای اطمینان خاطر مشتری دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران پروانه ساخت وسیله پزشکی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. شما میتوانید یونیت خود را به ماسفارش داده و نگرانی بابت ثبت سفارش نداشته باشید ، همکاران ما شما را راهنمایی میکنند تا انتخابی درست داشته باشید، چراکه رضایتتان برای ما بسیار اهمیت دارد . ما نیز تعهد داریم تا پایان گارانتی و خدمات 10 ساله شما را همراهی کنیم. ♦ زیر ســری 3 شکن

شلنگ از بالا با 5 جای اینسترومنت

♦️صفحه ی تابلت کلیدی حرارتی با 3 حالت ذخیره ی پوزیشن

♦️دارای باکس یونیت متحرک با زاویه ی ۹۰ درجه جهت راحتی پزشک ،دستیار و تکنسین

♦️چرم مبله دوز و فوم سرد

♦️با اسکلت فولاد گالوانیزه و بدون نیاز به اتصال یونیت به زمین

♦️دارای چراغ پرقدرت LED به همراه سنسور حرکت دست و دیمر سنسوری

♦️دارای نگاتوسکوپ بر روی تابلت

♦️دارای سینی ابزاربزرگ استیل با قابلیت چرخش نا محدود

♦️موتور صندلی 24ولتی تیموشن با قدرت 8000 نیوتن و جک گازی 2500نیوتن

♦️همراه با تابوره

♦️دارای پدال پای مولتی فانکشن ۹ کاره

♦️زیر سری با قابلیت تنظیم برای ۳ حالت : افراد عادی و اطفال و افراد دارای محدودیت حرکتی

♦️ساکشن آبی و جراحی با فیلتر و قابلیت نصب ساکشن مرکزی
.

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو یکی از وسایل ضروری در دندانپزشکی می باشد به منظور کنترل عفونت و جلوگیری از بیماری های مانند ایدز ، هپاتیت و ویروس های غیره از این دستگاه استفاده می شود، اتوکلاو دندانپزشکی بهترین دستگاه جهت استریل کردن وسایل دندان پزشکی است ، بدین جهت که وسایل تحت فشار بخار و حرارت زیاد قرار می گید ادامه مطلب

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

رادیوگرافی تک دندان

رادیوگرافی تک دندان محصولی است که جهت تصویربرداری از دندان از آن استفاده می شود تا مشکلات مربوط به دندان تشخیص و به‌ درستی درمان شوند. دندانپزشک برای تشخیص پوسیدگی دقیق دندان بیمار و تغییراتی که ممکن است بعدها رخ دهد، از رادیوگرافی استفاده می‌کند
26تیر

خرید یونیت و صندلی شیک طب پرشیا

یونیت شیک طب پرشیا

در بین انواع تجهیزات دندانپزشکی یکی از آنها که اهمیت بسیار زیادی دارد و کاربردی ترین تجهیزات به شمار می ‌رود یونیت و صندلی است. یونیت ها و صندلی های دندانپزشکی را برند های متنوعی تولید می ‌کنند که باید بدانید یونیت و صندلی شیک طب پرشیا یکی از بهترین برند های تولیدی این تجهیزات دندانپزشکی به شمار می ‌رود. برخی از افرادی که می ‌خواهند بهترین برندهای یونیت های دندانپزشکی را خریداری کنند باید به خوبی ویژگی‌ های آن برند و یونیت را بشناسند. به طور کلی همه شما به خوبی می‌ دانید که یونیت دندانپزشکی باید ویژگی ها و مشخصات خاصی داشته باشد. بنابراین هر یک از دندانپزشکان بر اساس نمونه جراحی هایی که انجام می دهند باید زمان خریداری یونیت و صندلی دندانپزشکی به خوبی ویژگی ‌های آن یونیت را مورد بررسی قرار دهند.
برخی از یونیت ها و صندلی های دندانپزشکی دارای ویژگی‌ های کمتری هستند و برخی از آنها ویژگی های قابل توجهی دارند. هزینه خریداری یونیت و صندلی دندانپزشکی به نسبت دیگر تجهیزاتی که درون مطب و کلینیک مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر است. به همین دلیل اگر شما می خواهید هزینه زیادی را برای خرید این تجهیزات دندانپزشکی پرداخت کنید باید به خوبی در مورد ویژگی های آن تجهیزات اطلاعات داشته باشید. یونیت و صندلی شیک طب پرشیا به عنوان یکی از به صرفه‌ ترین یونیت های دندانپزشکی شناخته می‌شود که شما با هزینه به صرفه ای می توانید آن را خریداری کنید. برخی از ویژگی های مهمی که این یونیت های دندانپزشکی دارند را در ادامه معرفی می‌کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد این برند یونیت داشته باشید.


ویژگی های یونیت و صندلی شیک طب پرشیا
شما زمان خرید هر یک از انواع تجهیزات و وسیله هایی که در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد باید به خوبی ویژگی ‌ها و مشخصات آن وسیله را بشناسید. بنابراین زمان خرید یونیت های دندانپزشکی که به عنوان مهمترین تجهیزات دندانپزشکی شناخته می ‌شوند هم نیاز است به خوبی ویژگی های آنها را بشناسید. همانطور که بیان نمودیم برندهای متنوع یونیت های دندانپزشکی را تولید می‌ کنند که زمان خرید هر یک از این برندها باید به خوبی ویژگی های تولیدی آن برند را بشناسید. یونیت و صندلی شیک طب پرشیا به عنوان یکی از برند های تولیدی تجهیزات دندانپزشکی و یونیت ها ویژگی های خاصی دارد که عبارت است از :
1. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این یونیت دارد وان کراشوار قابل چرخش می باشد. وان کراشوار در سطح افقی به سمت بیمار و همچنین به همراه لیوان پرکن و آبریزش کراشوار سرامیکی است. در واقع پزشک با استفاده از ویژگی به راحتی می‌ تواند جراحی دندان بیمار را انجام دهد.
2. قرار دادن پدال چند منظوره با قابلیت کنترل کردن صندلی و چراغ بلوئر یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات یونیت است.
3. تنظیم کردن حرکت دستگاه به وسیله تابلت دستیار و پدال پایی از جمله ویژگی‌ های دیگر یونیت شیک طب می باشد که بسیاری از پزشکان از این ویژگی به راحتی استفاده خواهند کرد.
4. صندلی بیمار دارای حرکت ارادی با 9 حافظه می باشد. پزشک به راحتی می‌ تواند صندلی بیمار را بر اساس نوع جراحی دندانی که برای بیمار انجام می دهد تغییر دهد. زیر سری صندلی یونیت قابل تغییر می باشد که پزشک به همین دلیل برای کودکان هم به راحتی می تواند جراحی دندان را انجام دهد.

یونیت شیک طب پرشیا
5. سینی ابزار یونیت به راحتی جدا می شود تا پزشک بتواند آن را درون اتوکلاو قرار دهد. پزشک به راحتی قادر خواهد بود که سینی را به همراه دیگر وسیله ها و تجهیزات دندانپزشکی درون اتوکلاو بگذارد تا استریل شود.
6. یکی دیگر از ویژگی ‌های یونیت شیک طب پرشیا این است که به پنل کنترل دستیار با ۵ حافظه مجهز می باشد. این ویژگی به پزشک اختیار می دهد که اقدامات لازم برای جراحی دندان را به راحتی انجام دهد.
7. قابلیت تنظیم صندلی یونیت برای اطفال یکی دیگر از ویژگی‌های یونیت مورد نظر می باشد که جراحی کردن دندان را راحت‌تر کرده است.
8. یونیت قابلیت اتوکلاو دارد و این ویژگی به پزشک اختیار می دهد که به راحتی تجهیزات درون تابلت را درون اتوکلاو قرار داده تا استریل شود.
9. یونیت مورد نظر دارای چهار شلنگ از پایین است البته که پزشک می‌ تواند بر اساس نوع نیاز خود نمونه شلنگ دیگری را هم به یونیت اضافه کند.
10. سیستم آبگرمکن یونیت از دیگر ویژگی‌ های یونیت نیز به شمار خواهد رفت که این ویژگی کار کردن با یونیت را جهت جراحی-دندانپزشک در حینی که ساکشن درون دهان بیمار است آسان‌ تر می‌ کند.
11. صفحه کلید یونیت به صورت لمسی طراحی شده تا به پزشک قادر باشد به راحتی هر یک از تنظیمات یونیت را تنظیم نموده و سپس جراحی دندان بیمار را انجام دهد.
12. رنگ بندی یونیت شیک طب پرشیا متنوع است که شما می توانید بر اساس نوع دکوراسیون مطب کلینیک خود یکی از رنگ بندی های خاص یونیت را انتخاب کرده و خریداری کنید.
13. قابلیت شستشوی روکش یونیت یکی دیگر از ویژگی‌ های مهم یونیت می باشد که کار شما را برای استریل سازی یونیتی آسان تر می نماید.

یونیت شیک طب پرشیا


خرید یونیت شیک طب پرشیا با قیمتی به صرفه
شما پیش از اینکه یونیت شیک طب پرشیا را خریداری کنید باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات آن اطلاعات کافی داشته باشید. همانطوری که بیان نمودیم شما به خوبی در مورد ویژگی های این یونیت اطلاعات کافی به دست آوردید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که این یونیت دارد را به طور کامل برای شما بیان نمودیم، بنابراین شما می توانید با آگاهی بیشتری آن را خریداری کنید. شما قادر خواهید بود این دستگاه و یونیت را به صورت اینترنتی و یا حضوری خریداری کنید. برای خریداری هر یک از انواع یونیت های شیک طب پرشیا باید به خوبی قیمت آنها را بر اساس نوع و مدلی که دارند مشاهده کنید. برخی از آنها که پیشرفته تر هستند قیمت خریداری بیشتری دارند و برخی از آنها قیمت خریداری شان مناسب تر است. شما با مشاهده کردن قیمت هر یک از آنها می توانید بر اساس بودجه تان یکی ا

About the Author

Related

ویژگی های بهترین یونیت و صندلی و قطعات اصلی یونیت

ویژگی های بهترین یونیت و صندلی و قطعات اصلی یونیت

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که باید هر یک از مطب ه...

Read More >
نحوه نصب یونیت و صندلی دندانپزشکی

نحوه نصب یونیت و صندلی دندانپزشکی

فومها و پلاستیکها را دور کنید تمام تجهیزات جانبی را در ...

Read More >
یونیت و صندلی دندانپزشکی

یونیت و صندلی دندانپزشکی

یونیت دندانپزشکی ابزارهای لازم را دراختیار دندانپزشک ق...

Read More >
9 مورد مهم برای خرید یونیت و صندلی

9 مورد مهم برای خرید یونیت و صندلی

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین تجهیزاتی که در دندان پزشکی م...

Read More >
انتخاب و خرید یونیت صندلی دندانپزشکی مناسب با عملکرد مطلوب

انتخاب و خرید یونیت صندلی دندانپزشکی مناسب با عملکرد مطلوب

شلنگ یونیت به دوصورت از بالا یا آویز وجود دارد که یونیت ...

Read More >

Post a Comment