یونیت دندانپزشکی شیک طب sc100

♦ مجهز به تابوره 

♦ مجهز به ساکشن آبی 

♦ مجهز به 2 زیر دستی 

♦ مجهز به حافظه صندلی 

♦ مجهز به زیر سینی تابلت 

♦ مجهز به سیستم آب گرم 

♦ مجهز به سیستم 5 شلنگه 

♦ مجهز به پنل کنترل دستیار 

♦ مجهز به کراشوار قابل چرخش

یونیت و صندلی شیک طب 

♦ مجهز به  ساکشن آبی 

♦ مجهز به 2 زیر دستی 

♦ مجهز به حافظه صندلی 

♦ زیر سینی تابلت 

♦ مجهز به سیستم آب گرم 

♦ مجهز به سیستم 5 شلنگه 

♦ مجهز به پنل کنترل دستیار 

♦ مجهز به کراشوار قابل چرخش 

♦ مجهز به LED سنسور دار 

♦ مجهز به جالیوانی وسینی کویترون SC 500

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت دستگاهی مناسب برای مشکل پسندان را ارائه دهد. هم چنین این یونیت ها برای اطمینان خاطر مشتری دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران پروانه ساخت وسیله پزشکی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. شما میتوانید یونیت خود را به ماسفارش داده و نگرانی بابت ثبت سفارش نداشته باشید ، همکاران ما شما را راهنمایی میکنند تا انتخابی درست داشته باشید، چراکه رضایتتان برای ما بسیار اهمیت دارد . ما نیز تعهد داریم تا پایان گارانتی و خدمات 10 ساله شما را همراهی کنیم. ♦ زیر ســری 3 شکن

شلنگ از بالا با 5 جای اینسترومنت

♦️صفحه ی تابلت کلیدی حرارتی با 3 حالت ذخیره ی پوزیشن

♦️دارای باکس یونیت متحرک با زاویه ی ۹۰ درجه جهت راحتی پزشک ،دستیار و تکنسین

♦️چرم مبله دوز و فوم سرد

♦️با اسکلت فولاد گالوانیزه و بدون نیاز به اتصال یونیت به زمین

♦️دارای چراغ پرقدرت LED به همراه سنسور حرکت دست و دیمر سنسوری

♦️دارای نگاتوسکوپ بر روی تابلت

♦️دارای سینی ابزاربزرگ استیل با قابلیت چرخش نا محدود

♦️موتور صندلی 24ولتی تیموشن با قدرت 8000 نیوتن و جک گازی 2500نیوتن

♦️همراه با تابوره

♦️دارای پدال پای مولتی فانکشن ۹ کاره

♦️زیر سری با قابلیت تنظیم برای ۳ حالت : افراد عادی و اطفال و افراد دارای محدودیت حرکتی

♦️ساکشن آبی و جراحی با فیلتر و قابلیت نصب ساکشن مرکزی
.

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

یونیت و صندلی شیک طب

اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو یکی از وسایل ضروری در دندانپزشکی می باشد به منظور کنترل عفونت و جلوگیری از بیماری های مانند ایدز ، هپاتیت و ویروس های غیره از این دستگاه استفاده می شود، اتوکلاو دندانپزشکی بهترین دستگاه جهت استریل کردن وسایل دندان پزشکی است ، بدین جهت که وسایل تحت فشار بخار و حرارت زیاد قرار می گید ادامه مطلب

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

رادیوگرافی تک دندان

رادیوگرافی تک دندان محصولی است که جهت تصویربرداری از دندان از آن استفاده می شود تا مشکلات مربوط به دندان تشخیص و به‌ درستی درمان شوند. دندانپزشک برای تشخیص پوسیدگی دقیق دندان بیمار و تغییراتی که ممکن است بعدها رخ دهد، از رادیوگرافی استفاده می‌کند
26تیر

9 مورد مهم برای خرید یونیت و صندلی

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین تجهیزاتی که در دندان پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد یونیت و صندلی است. یونیت ها و صندلی‌ هایی که در مطب های دندانپزشکی و یا کلینیک ها استفاده می شوند در طرح ها و رنگ بندی های متنوعی نیز هستند. همچنین شما باید به خوبی بدانید که برند تولیدی و ویژگی های هر یک از آنها با دیگری متفاوت می ‌باشد و دارای ساختارهای مشخص شده‌ ای هستند. بنابراین شما زمانی که می ‌خواهید بهترین یونیت دندانپزشکی را خریداری کنید باید به‌خوبی برخی از نکات را در مورد آن بدانید.
یونیت ها و صندلی ها اگر بر اساس نکات مشخص شده خریداری شوند نهایت استفاده را پزشک از آنها خواهد داشت. یونیت و صندلی دندانپزشکی یکی از بخش ‌های جداناپذیر کلینیک ها و مطب ها می باشد. می‌ توان گفت که مهمترین تجهیزات هر یک از کلینیک های دندانپزشکی یونیت آن است. در واقع بد نیست که شما زمان خرید یونیت دندانپزشکی تا حدودی وسواس به خرج دهید تا بهترین نمونه از آنها را خریداری کنید. برخی از نکاتی که مربوط به خرید یونیت های دندانپزشکی و صندلی های آن می باشد را در ادامه معرفی می‌کنیم تا یکی از بهترین نمونه این تجهیزات دندانپزشکی را خریداری کنید.
 


یونیت و صندلی


نکاتی مربوط به خرید یونیت و صندلی دندانپزشکی
خرید هر یک از تجهیزات دندانپزشکی باید بر اساس نکات مشخص شده ‌ای باشد. در واقع دقت و بررسی هایی که شما زمان خرید تجهیزات دندانپزشکی به خرج می‌ دهید باید بیشتر از خرید وسیله های دیگر باشد. پارامترهای زیادی زمان خرید یونیت و صندلی اهمیت دارد که برخی از مهمترین نمونه آنها عبارت می باشد از :
1. جنس و متریال :
متریال های استفاده شده برای ساخت یونیت های دندانپزشکی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. همانطور که به خوبی می دانید کلینیک های دندانپزشکی باید به صورت مرتب ضدعفونی شوند. یونیت های دندانپزشکی هم از این امر مستثنی نمی باشند. بنابراین متریال های استفاده شده برای ساخت یونیت باید به گونه ای باشد که در اثر مواد ضدعفونی کننده رنگش تغییر نکند و خراب نشود. همچنین باید بدانید الیاف صندلی هم باید از جنس الیاف پزشکی باشد و استانداردهای لازم را در این زمینه روی آن به کار برده باشند. شما می توانید زمان خرید هر یک از لوله ها و صندلی های دندانپزشکی با فروشندگانی که فروش یونیت ها را برعهده دارند در مورد جنس و متریال یونیت مشورت کنید.
2. طراحی صندلی :
طراحی صندلی باید به گونه ای باشد که ستون فقرات انسان را دچار آزار و اذیت نسازد. در واقع از آنجایی که بیماران مدت زمان طولانی نیاز است روی صندلی های دندانپزشکی بخوابند باید از نظر سلامت ستون فقرات احساس راحتی روی یونیت ها داشته باشند. همچنین صندلی یونیت باید از پایداری بالایی برخوردار باشد و با کمترین ضربه ای که ایجاد می گردد دچار لرزش نشود. زیر صندلی ها هم باید به گونه ای طراحی شوند که لرزش ها روی آنها اثری نداشته باشد.
3. چراغ یونیت :
نور چراغ یونیت و صندلی دندانپزشکی بر روی دید پزشک تاثیر زیادی دارد. آن دسته از چراغ هایی که نور زرد و گرم دارند در طولانی مدت ممکن است که روی دید پزشک اختلال ایجاد کنند و موجب خستگی چشم پزشک شوند. چراغ هایی روی یونیت مناسب هستند که نور سرد و سفید خواهند داشت. چراغ ‌های یونیت هایی که هالوژنی هستند از شدت نور بهتری برخوردار می باشند و همچنین طول عمر آنها بیشتر نیز است.

یونیت و صندلی
4. قدرت کافی صندلی :
یونیت و صندلی دندانپزشکی باید قدرت کافی جهت تحمل وزن بیمار را داشته باشد. همچنین شما باید موتور های صندلی های یونیت های دندانپزشکی را که از الکتروموتور طراحی شده است قوی سازید تا بتوانید به راحتی ارتفاع و زاویه تکیه‌گاه را تنظیم کنید.
5 سیستم تغییر وضعیت صندلی :
سیستم تغییر دادن وضعیت یونیت های دندانپزشکی از نوع پنوماتیکی و یا الکتریکی می باشد. نوعی الکتریکی که در بیشتر یونیت و صندلی های جدید به کار برده شده است بهتر است و دارای حافظه خواهد بود. در نتیجه پزشک قادر خواهد بود که حالت های متنوع صندلی را ذخیره نموده و هر زمان که نیاز باشد آن ها را تنظیم کند.
6. دارا بودن استانداردهای ایمنی :
دارا بودن استانداردهای ایمنی که روی یونیت های دندانپزشکی کار برده شده است به شما کمک می کند تا با اطمینان خاطر بیشتری از یونیت استفاده کنید. سیستم توقف اضطراری، سیستم توقف کار در زمان استفاده از یونیت، سیستم توقف در برابر موانع و غیره از جمله مواردی است که استانداردهای ایمنی یونیت را نشان می‌ دهد. شما باید به خوبی بدانید که هر یک از یونیت ها باید دارای این استانداردهای ویژه باشند و پس از اینکه از آنها اطلاع پیدا کردید یونیت را خریداری کنید.
7. آپشن های یونیت :
یونیت ها تعدادی از ابزارها را به عنوان آپشن در اختیار پزشک قرار می ‌دهند و شما را از خرید آن تجهیزات به صورت مجزا تا حدودی بی‌نیاز می‌ کنند. در نتیجه زمانی که می ‌خواهید یوینت را خریداری کنید باید به آپشن ها و تجهیزات آن ها دقت داشته باشید.

About the Author

Related

یونیت و صندلی دندانپزشکی

یونیت و صندلی دندانپزشکی

یونیت دندانپزشکی ابزارهای لازم را دراختیار دندانپزشک ق...

Read More >
خرید یونیت و صندلی شیک طب پرشیا

خرید یونیت و صندلی شیک طب پرشیا

در بین انواع تجهیزات دندانپزشکی یکی از آنها که اهمیت بس...

Read More >
نحوه نصب یونیت و صندلی دندانپزشکی

نحوه نصب یونیت و صندلی دندانپزشکی

فومها و پلاستیکها را دور کنید تمام تجهیزات جانبی را در ...

Read More >
انتخاب و خرید یونیت صندلی دندانپزشکی مناسب با عملکرد مطلوب

انتخاب و خرید یونیت صندلی دندانپزشکی مناسب با عملکرد مطلوب

شلنگ یونیت به دوصورت از بالا یا آویز وجود دارد که یونیت ...

Read More >
ویژگی های بهترین یونیت و صندلی و قطعات اصلی یونیت

ویژگی های بهترین یونیت و صندلی و قطعات اصلی یونیت

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که باید هر یک از مطب ه...

Read More >

Post a Comment