اتوکلاو دنتال ایکس


دستگاه اتوکلاو رومیزی برای آزمایشگاه، کلینیک های دندانپزشکی، اتاق عمل، اتاق اورژانس و ....... توسط پزشکان و متخصصین مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای کیفیت بالا، مقرون به صرفه، کم جا و با ظرفیت بالا و ایمن می باشد. اتوکلاوها عموما بر مبنای فشار و دما، عملیات استریل را انجام می دهند و برای استریل تجهیزات استفاده می شوند. وضعیت و مشخصات دستگاه به طور مستقیم توسط صفحه نمایش دستگاه نمایش داده می شود. 

این دستگاه اتوکلاو تولید شرکت شیک طب پرشیا می باشد.

.

شرایط گارانتی اتوکلاو شیک طب :


1-اشکالات ناشی از نوسانات برقی و نگهداری نادرست .... شامل ضمانت نمی باشد.

2- تمامی هزینه های ایاب و ذهاب تکنسین و هزینه ارسال دستگاه به شرکت جهت تعمیر، به عهده مصرف کننده است.

3- شروع زمان گارانتی از زمان تحویل دستگاه بوده و شامل قطعات مصرفی مانند واشر دور درب، فیلتر آنتی باکتریال و ... نمی باشد.

4- در صورت استفاده از آب ناسالم و بدون کیفیت، گارانتی شامل دستگاه نخواهد شد.

5- سرویس دستگاه اعم از شستشو و جرم زدایی اتوکلاو به منظور از بین بردن رسوبات شامل گارانتی نمی باشد.

6- هر گونه دخالت افراد تأیید نشده (اعم از نصب و تعمیر و ... ) از طرف شرکت شیک طب پرشیا ضمانت نامه را باطل نموده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال دستگاه آسیب دیده ندارد.

7- رسوبات آب و شکستگی و ترک خوردگی سطوح تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمی باشد.

8- در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات یا سرویس دهی، دستگاه می بایست حتما به شرکت ارسال شود تا پس از رفع مشکلات آن، دستگاه مجددا به مطب بازگردانده شود.

9- جهت استفاده صحیح از دستگاه و نحوه نگهداری به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نمایید و یا با شرکت تماس حاصل فرمایید.

اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو یکی از وسایل ضروری در دندانپزشکی می باشد به منظور کنترل عفونت و جلوگیری از بیماری های مانند ایدز ، هپاتیت و ویروس های غیره از این دستگاه استفاده می شود، اتوکلاو دندانپزشکی بهترین دستگاه جهت استریل کردن وسایل دندان پزشکی است ، بدین جهت که وسایل تحت فشار بخار و حرارت زیاد قرار می گیدادامه مطلب

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

رادیوگرافی تک دندان

رادیوگرافی تک دندان محصولی است که جهت تصویربرداری از دندان از آن استفاده می شود تا مشکلات مربوط به دندان تشخیص و به‌ درستی درمان شوند. دندانپزشک برای تشخیص پوسیدگی دقیق دندان بیمار و تغییراتی که ممکن است بعدها رخ دهد، از رادیوگرافی استفاده می‌کند
24تیر

آشنایی با مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو شیک پرشیا

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که کاربرد بسیار زیادی دارد اتوکلاو می ‌باشد. یکی از بهترین مدل های اتوکلاوهای دندانپزشکی که محبوبیت بسیار زیادی دارد اتوکلاو شیک طب پرشیا است. اتوکلاو های مورد نظر با جدیدترین تکنولوژی های پیشرفته طراحی شده اند که شما قادر خواهید بود به عنوان پزشک از این ویژگی‌ ها جهت استریل سازی وسیله های دندانپزشکی استفاده کنید. نمایندگی های فروش اتوکلاو شیک طب به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع دستگاه های متنوع شیک طب را همراه با گارانتی به شما ارائه می دهند. شما باید زمان خرید هر یک از انواع اتوکلاو های شیک طب به خوبی گارانتی و خدمات پس از فروش آن را مورد بررسی قرار دهید.
شرکت شیک طب پرشیا یکی از شرکت های معتبر تولید انواع تجهیزات پزشکی به خصوص اتوکلاوها می باشد. هر یک از تجهیزات پزشکی که این شرکت تولید و طراحی می‌ کند دارای ویژگی ها و مشخصات مناسبی است. بر همین اساس بسیاری از افرادی که تجهیزات دندانپزشکی شیک طب پرشیا را از فروشگاه های معتبر خریداری می کنند قادر خواهند بود که مدت زمان زیادی از این تجهیزات جهت درمان دندان بیمار استفاده کنند. هر یک از ویژگی هایی که شما زمان خرید اتوکلاو شیک طب پرشیا باید به آن ها دقت داشته باشید و آشنایی لازم را در مورد آنها به دست آورید را در ادامه بیان خواهیم کرد.
 


ویژگی ها و مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا


هر یک از مشخصاتی که پیرامون اتوکلاو شیک طب پرشیا می باشد را شما باید به خوبی بشناسید و سپس این دستگاه دندانپزشکی را خریداری کنید. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اتوکلاوها ساختار منسجم و مشخص شده ای دارند اما هر یک از برندهای تولیدی اتوکلاو ویژگی ها و ساختارهای خاصی را روی دستگاه‌ های خود قرار می‌ دهند. برخی از مهمترین ویژگی ها و مشخصاتی که اتوکلاوها دارند و شما زمان خریداری آنها باید ویژگی های مدنظر را بشناسید عبارت هستند از :
1. دستگاه مورد نظر دارای منوی فارسی می باشد که یکی از مهمترین ویژگی‌ های راحتی کار کردن با اتوکلاو این ویژگی است. در واقع پزشک به دلیل منوی فارسی که دستگاه دارد می ‌تواند هر یک از عملیات استریل سازی تجهیزات دندانپزشکی را به راحتی با دستگاه انجام دهد.
2. طراحی زیبا و منحصر به فرد این نمونه از اتوکلاوها یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات آن می باشد. در واقع باید بدانید که اگر زیبایی مطب و کلینیک دندانپزشکی برایتان اهمیت دارد قادر خواهید بود که از این اتوکلاو زیبایی لازم جهت جذابیت دکوراسیون مطب و کلینیک دریافت کنید.
3. اتوکلاو های شیک طب پرشیا دارای شیر برقی ایتالیایی هستند.. هر یک از اتوکلاوها شیر برقی دارند که باید کیفیت این قطعات نصب شده روی اتوکلاوها بالا باشد. در واقع باید بدانید که شیرهای برقی ایتالیایی کیفیت بسیار مناسبی دارند که روی این اتوکلاو نصب شده اند.
4. یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصاتی که اتوکلاو شیک طب پرشیا دارد سیستم بلوتوث آن است. شما با استفاده از این سیستم به راحتی قادر خواهید بود اطلاعات درون دستگاه را به گوشی‌های هوشمند خود انتقال دهید.

اتوکلاو شیک پرشیا
5. این نمونه از اتوکلاوهای دندانپزشکی دارای سیستم تعیین کننده کیفیت آب هستند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که کیفیت و سختی آب در هر یک از شهرها با دیگری متفاوت می باشد. به همین دلیل دستگاه تعیین کیفیت سختی آب را انجام می دهد تا شما با آگاهی در مورد سختی آب مانع از ورود آب هایی با سختی زیاد درون دستگاه شوید. در صورتی که آب وارد شده به دستگاه اتوکلاو سختی بالایی داشته باشد به سیستم دستگاه آسیب وارد می سازد.
6. سیستم خشک کن قرار داده شده درون این دستگاه اتوکلاو پیشرفته می باشد که شما قادر خواهید بود به وسیله این ویژگی در کمترین زمان وسیله های استریل شده دندانپزشکی را خشک کرده و یک بار دیگر مورد استفاده قرار دهید.
7. قابلیت استریل کردن لوازم دندانپزشکی به صورت پک شده یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات این دستگاه است. هر یک از انواع وسیله های دندانپزشکی را شما می توانید درون یک پک قرار دهید و وارد دستگاه نمایید.
8. مولد بخار درون این دستگاه به بهترین نحو ممکن کار خود را انجام می دهد. دستگاه اتوکلاو دارای مولد بخار است که بخار شکل گرفته از این مولد به بهترین نحو ممکن سیستم استریل سازی انواع تجهیزات دندانپزشکی را انجام می دهد.
9. موتور قرار داده شده درون اتوکلاو شیک طب پرشیا و همچنین سنسور و درب دستگاه ساخت کشور آلمان می باشد. کشور آلمان بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات دندانپزشکی را تولید کرده که باید بدانید به دلیل همین ویژگی می توانید به راحتی از سیستم درب سنسور دستگاه استفاده کنید.
10. اتوکلاو شیک طب سیستم قفل درب دو حالت دارد که این ویژگی برای ایمنی بیشتر دستگاه به کار برده شده است.
. 11. شما می‌توانید با استفاده از پورت یو اس بی که درون اتوکلاو وجود دارد اطلاعات لازم را ذخیره نمایید
12. یکی دیگر از ویژگی‌های اتوکلاو شیک پرشیا این است که شما قادر خواهید بود زمان استریل سازی هر یک از انواع تجهیزات دندانپزشکی را تنظیم کنید. قابلیت تنظیم برای هر یک از وسیله های دندانپزشکی کار پزشک را آسان تر می سازد.

About the Author

Related

7 نکته در مورد خرید اتوکلاو

7 نکته در مورد خرید اتوکلاو

همه شما به خوبی می ‌دانید که استریل کردن تجهیزات دندانپ...

Read More >
خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا اینترنتی

خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا اینترنتی

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که باید برای استریل س...

Read More >
اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو یا دستگاه استریل کننده با بخار , یک محفظه دارای ...

Read More >
خرید اتوکلاو دنتال ایکس

خرید اتوکلاو دنتال ایکس

یکی از بهترین دستگاه هایی که برای استریل سازی لوازم دند...

Read More >

Post a Comment