اتوکلاو دنتال ایکس


دستگاه اتوکلاو رومیزی برای آزمایشگاه، کلینیک های دندانپزشکی، اتاق عمل، اتاق اورژانس و ....... توسط پزشکان و متخصصین مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای کیفیت بالا، مقرون به صرفه، کم جا و با ظرفیت بالا و ایمن می باشد. اتوکلاوها عموما بر مبنای فشار و دما، عملیات استریل را انجام می دهند و برای استریل تجهیزات استفاده می شوند. وضعیت و مشخصات دستگاه به طور مستقیم توسط صفحه نمایش دستگاه نمایش داده می شود. 

این دستگاه اتوکلاو تولید شرکت شیک طب پرشیا می باشد.

.

شرایط گارانتی اتوکلاو شیک طب :


1-اشکالات ناشی از نوسانات برقی و نگهداری نادرست .... شامل ضمانت نمی باشد.

2- تمامی هزینه های ایاب و ذهاب تکنسین و هزینه ارسال دستگاه به شرکت جهت تعمیر، به عهده مصرف کننده است.

3- شروع زمان گارانتی از زمان تحویل دستگاه بوده و شامل قطعات مصرفی مانند واشر دور درب، فیلتر آنتی باکتریال و ... نمی باشد.

4- در صورت استفاده از آب ناسالم و بدون کیفیت، گارانتی شامل دستگاه نخواهد شد.

5- سرویس دستگاه اعم از شستشو و جرم زدایی اتوکلاو به منظور از بین بردن رسوبات شامل گارانتی نمی باشد.

6- هر گونه دخالت افراد تأیید نشده (اعم از نصب و تعمیر و ... ) از طرف شرکت شیک طب پرشیا ضمانت نامه را باطل نموده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال دستگاه آسیب دیده ندارد.

7- رسوبات آب و شکستگی و ترک خوردگی سطوح تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمی باشد.

8- در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات یا سرویس دهی، دستگاه می بایست حتما به شرکت ارسال شود تا پس از رفع مشکلات آن، دستگاه مجددا به مطب بازگردانده شود.

9- جهت استفاده صحیح از دستگاه و نحوه نگهداری به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نمایید و یا با شرکت تماس حاصل فرمایید.

اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو یکی از وسایل ضروری در دندانپزشکی می باشد به منظور کنترل عفونت و جلوگیری از بیماری های مانند ایدز ، هپاتیت و ویروس های غیره از این دستگاه استفاده می شود، اتوکلاو دندانپزشکی بهترین دستگاه جهت استریل کردن وسایل دندان پزشکی است ، بدین جهت که وسایل تحت فشار بخار و حرارت زیاد قرار می گیدادامه مطلب

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

رادیوگرافی تک دندان

رادیوگرافی تک دندان محصولی است که جهت تصویربرداری از دندان از آن استفاده می شود تا مشکلات مربوط به دندان تشخیص و به‌ درستی درمان شوند. دندانپزشک برای تشخیص پوسیدگی دقیق دندان بیمار و تغییراتی که ممکن است بعدها رخ دهد، از رادیوگرافی استفاده می‌کند
25تیر

خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا اینترنتی

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که باید برای استریل سازی وسیله های دندانپزشکی در هر یک از مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی وجود داشته باشد اتوکلاو می باشد. اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا یکی از بهترین و مناسب ترین اتوکلاو هایی می باشد که بسیاری از پزشکان آن را خریداری می کنند. شما می توانید برای خرید این محصول به خوبی ویژگی ها و مشخصات آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که کارایی لازم را از آن می توانید دریافت کنید آن را خریداری کنید. هر یک از تجهیزات دندانپزشکی که تولید کشور ایتالیا می باشد کیفیت و ساختار بسیار عالی دارد.
به دلیل کیفیت و ساختار ویژه ای که اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا دارد بسیاری از افراد اقدام به خریداری این دستگاه می نمایند. پیش از خریداری دستگاه باید نسبت به اصل بودن آن اطمینان خاطر به دست آورید. اصل بودن محصول را از روی گارانتی و خدمات پس از فروشی که دارد می توانید مشخص کنید. توجه داشته باشید که پیش از خریداری هر یک از محصولات مربوط به تجهیزات دندانپزشکی باید به خوبی کیفیت و اصلی بودن آن را بررسی نمایید تا زمان استفاده از کارایی آن اطمینان خاطر به دست آورید.


اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا


نکاتی در مورد خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا
اینکه شما زمان خرید هر یک از تجهیزات دندانپزشکی به برخی از نکات توجه داشته باشید موجب می شود که بتوانید بهترین نمونه آن تجهیزات را خریداری کنید. از آنجایی که بسیاری از افراد نمونه های تقلبی محصولات دندانپزشکی را تولید می کنند شما باید با آگاهی بیشتری آنها را خریداری کنید و از اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید. برخی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی ها و نکاتی که اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا دارد و شما زمان خریداری محصول باید به خوبی این ویژگی ها را بشناسید عبارت است از :
1. این محصول باید ساخت کشور ایتالیا باشد و شما از روی گارانتی آن می توانید متوجه ساخت ایتالیا آن شوید.
2. محصول مورد نظر 18 لیتری است که درون آن می توانید مقدار زیادی از وسیله ها و تجهیزات دندانپزشکی را برای استریل سازی قرار دهید. وسیله ها را همراه با سینی می توانید درون دستگاه بگذارید تا استریل شوند.
3. دستگاه دارای پرینتر است و شما زمان خرید باید به خوبی این ویژگی آن را به خوبی بررسی کنید. توجه داشته باشید که این ویژگی بسیار برای پزشک مهم است و به همین دلیل باید به خوبی این ویژگی آن را در نظر داشته باشید.
4. هر یک از روش ها و عملیات های شستشو و استریل سازی درون این دستگاه وجود دارد تا کار استریل سازی تجهیزات را سرعت ببخشد.
5. در این نمونه از تجهیزات شما می توانید 4 مرحله وکیوم قوی مشاهده نمایید که برای استریل سازی هر یک از تجهیزات یکی از آنها به دردتان می خورد.

اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا
6. یکی از دیگر ویژگی ها و مشخصاتی که اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا دارد این است که دارای سیکل تمیزکنندگی اتوماتیک می باشد. بر اساس این ویژگی شما می توانید هر یک از وسیله ها را بر اساس برنامه اتوماتیک دستگاه استریل سازید. در واقع هر وسیله ای به استریل سازی خاصی نیاز دارد که دستگاه به خوبی این مورد را تشخیص می دهد.
7. استریل سازی هر یک از وسیله ها درون این دستگاه از 3 الی 20 دقیقه زمان می برد. مدت زمان استریل سازی قطعات به نوع آنها بستگی دارد.
8. دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده می باشد که این سیستم را بر اساس استانداردهای بسیار پیشرفته و به روز طراحی کرده اند.
9. از دیگر نکاتی که زمان خرید این دستگاه باید مد نظر داشته باشید این است که توجه کنید دستگاه قابلیت استریل سازی انواع بارها را دارد.
10. شما باید قادر باشید که دستگاه را به کامپیوتر متصل سازید تا پرینتر آن را راه اندازی کنید. این ویژگی دستگاه را باید زمان خریداری به خوبی بررسی نمایید.
11. اینکه شما قادر باشید با استفاده از اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا دما و فشار را به صورت همزمان کنترل کنید اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین زمان خریداری دستگاه باید به خوبی این ویژگی آن را هم بررسی کنید.
12. این نمونه از اتوکلاوها دارای دو مخزن آب می باشد که این ویژگی کار کردن با دستگاه را جهت استریل سازی بسیار آسان تر می نماید.
13. شما با خرید این نمونه از دستگاه های استریل سازی باید به دقت داشته باشید که گارانتی و خدمات پس از فروش آن را دریافت کنید. گارانتی آن 5 ساله می باشد و خدمات پس از فروش آن تا 10 سال است.
14. عملکرد پمپ های درون این دستگاه باید به بهترین نحو ممکن باشد، در واقع آنها باید هوا را برای خروج به درستی اندازه گیری کنند.
15. توجه داشته باشید که دستگاه بعد از 30 دقیقه باید به صورت اتوماتیک خاموش شود، بنابراین به خاموش شدن اتوماتیک دستگاه بعد از استریل سازی هم باید دق
 

About the Author

Related

اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو یا دستگاه استریل کننده با بخار , یک محفظه دارای ...

Read More >
7 نکته در مورد خرید اتوکلاو

7 نکته در مورد خرید اتوکلاو

همه شما به خوبی می ‌دانید که استریل کردن تجهیزات دندانپ...

Read More >
خرید اتوکلاو دنتال ایکس

خرید اتوکلاو دنتال ایکس

یکی از بهترین دستگاه هایی که برای استریل سازی لوازم دند...

Read More >
آشنایی با مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا

آشنایی با مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که کاربرد بسیار زیاد...

Read More >

Post a Comment