اتوکلاو دنتال ایکس


دستگاه اتوکلاو رومیزی برای آزمایشگاه، کلینیک های دندانپزشکی، اتاق عمل، اتاق اورژانس و ....... توسط پزشکان و متخصصین مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای کیفیت بالا، مقرون به صرفه، کم جا و با ظرفیت بالا و ایمن می باشد. اتوکلاوها عموما بر مبنای فشار و دما، عملیات استریل را انجام می دهند و برای استریل تجهیزات استفاده می شوند. وضعیت و مشخصات دستگاه به طور مستقیم توسط صفحه نمایش دستگاه نمایش داده می شود. 

این دستگاه اتوکلاو تولید شرکت شیک طب پرشیا می باشد.

.

شرایط گارانتی اتوکلاو شیک طب :


1-اشکالات ناشی از نوسانات برقی و نگهداری نادرست .... شامل ضمانت نمی باشد.

2- تمامی هزینه های ایاب و ذهاب تکنسین و هزینه ارسال دستگاه به شرکت جهت تعمیر، به عهده مصرف کننده است.

3- شروع زمان گارانتی از زمان تحویل دستگاه بوده و شامل قطعات مصرفی مانند واشر دور درب، فیلتر آنتی باکتریال و ... نمی باشد.

4- در صورت استفاده از آب ناسالم و بدون کیفیت، گارانتی شامل دستگاه نخواهد شد.

5- سرویس دستگاه اعم از شستشو و جرم زدایی اتوکلاو به منظور از بین بردن رسوبات شامل گارانتی نمی باشد.

6- هر گونه دخالت افراد تأیید نشده (اعم از نصب و تعمیر و ... ) از طرف شرکت شیک طب پرشیا ضمانت نامه را باطل نموده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال دستگاه آسیب دیده ندارد.

7- رسوبات آب و شکستگی و ترک خوردگی سطوح تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمی باشد.

8- در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات یا سرویس دهی، دستگاه می بایست حتما به شرکت ارسال شود تا پس از رفع مشکلات آن، دستگاه مجددا به مطب بازگردانده شود.

9- جهت استفاده صحیح از دستگاه و نحوه نگهداری به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نمایید و یا با شرکت تماس حاصل فرمایید.

اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو یکی از وسایل ضروری در دندانپزشکی می باشد به منظور کنترل عفونت و جلوگیری از بیماری های مانند ایدز ، هپاتیت و ویروس های غیره از این دستگاه استفاده می شود، اتوکلاو دندانپزشکی بهترین دستگاه جهت استریل کردن وسایل دندان پزشکی است ، بدین جهت که وسایل تحت فشار بخار و حرارت زیاد قرار می گیدادامه مطلب

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

رادیوگرافی تک دندان

رادیوگرافی تک دندان محصولی است که جهت تصویربرداری از دندان از آن استفاده می شود تا مشکلات مربوط به دندان تشخیص و به‌ درستی درمان شوند. دندانپزشک برای تشخیص پوسیدگی دقیق دندان بیمار و تغییراتی که ممکن است بعدها رخ دهد، از رادیوگرافی استفاده می‌کند
25تیر

7 نکته در مورد خرید اتوکلاو

همه شما به خوبی می ‌دانید که استریل کردن تجهیزات دندانپزشکی اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از مهمترین و اصلی‌ ترین دستگاه‌ هایی که برای استریل سازی تجهیزات دندانپزشکی مورد استفاده قرار می ‌گیرد اتوکلاو می باشد. این نمونه از دستگاه ‌ها مدل های متنوعی دارند که هر یک از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. بنابراین برای خرید هر یک از انواع دستگاه های دندانپزشکی باید به خوبی در مورد ویژگی‌ ها و کارایی آنها اطلاعات لازم را به دست آورید و سپس آنها را خریداری کنید. شیوع بیماری ‌هایی مانند هپاتیت و غیره در سال‌های اخیر به دلیل عدم استفاده از تجهیزات استیل سازی برای از بین بردن عفونت و بیماری های تجهیزات دندانپزشکی می باشد.
زمانی که برای خرید یکی از اتوکلاو ها به بازار مراجعه می‌کنید بدون شک با برندها و قیمت های متنوعی مواجه می شوید. هر یک از آنها امکانات متنوعی را به شما ارائه می دهند. این حجم از تنوع می ‌تواند برای بسیاری از خریداران گیج کننده باشد. بنابراین آنها برایشان این سوال به وجود می‌ آید که بهترین نمونه این دستگاه کدام است. شما باید بدانید که تنوع بی نظیر این محصول از نظر کیفیت و قیمت باید به خوبی بررسی شود. جهت خریداری بهترین نمونه این تجهیزات دندانپزشکی باید به خوبی از اطلاعات تخصصی و کافی را در مورد آن به دست آورید. با توجه به ماهیت ابزارهایی که در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند باید بهترین و با کیفیت ترین نمونه دستگاه های استریل کننده را خریداری نمایید.
 


اتوکلاو


عوامل موثر برای خرید بهترین اتوکلاو های دندانپزشکی چیست ؟
برخی از مهم ترین عواملی که زمان خرید اتوکلاو اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به آن ها دقت داشته باشید که عبارت است از :
1. اندازه دستگاه :
یکی از مهمترین مواردی که شما زمان خرید این دستگاه باید به آن دقت داشته باشید اندازه دستگاه می باشد. به عبارتی باید بدانید که اندازه ابزارهایی که قرار است درون دستگاه برای استریل بازی قرار دهید سایز دستگاه شما را تعیین می‌ کند. اندازه و ابعاد ابزارهای خود را پیش از خرید دستگاه بهتر است به خوبی در نظر بگیرید تا بتوانید یکی از بهترین دستگاه ها را از نظر اندازه و ابعاد خریداری کنید.
2. کیفیت استاندارد :
یکی دیگر از مواردی که شما زمان خرید این نمونه از دستگاه‌ های دندانپزشکی باید به آن دقت داشته باشید کیفیت و استاندارد آن می باشد. باید بدانید که سیکل های کلاس اتوکلاو ها با یکدیگر فرق می ‌کند. هر یک از آنها در دما های متنوعی مواد را استریل می سازند. بنابراین شما بر اساس نوع تجهیزاتی که دارید باید یکی از دستگاه‌ ها را که در درجه بندی مشخص شده و سیکل کلاس تعیین شده‌ای که دارد خریداری کنید. استیل سازی تجهیزات در دمای ۱۲۱ تا ۱۳۴ درجه سانتیگراد باید انجام شود. عملکرد دستگاه‌ ها پیش از خرید باید به خوبی بررسی شود و سپس آنها را خریداری نمایید.
3. قیمت دستگاه :
برای خرید آسان و آگاهانه خود پیش از خرید دستگاه باید در مورد بودجه ای که برای خرید آن در نظر گرفته ‌اید تصمیم‌گیری لازم را داشته باشید. بهترین روش برای این کار این است که مبلغ خود را در نظر بگیرید و معیارهایی را هم که برای دستگاه می خواهید تعیین کنید را هم مرور نمایید. ارزش خرید دستگاه به نسبت هزینه ای که دارید و معیارهایی که دستگاه دارد تعیین می‌ شود. به دلیل اهمیت استریل سازی درست لوازم دندانپزشکی شما باید دقت داشته باشید که ابتدا کیفیت آن را بررسی کنید و سپس قیمت آن را در نظر داشته باشید. در واقع باید بدانید قیمت دستگاه در بخش سوم بیان می شود.

اتوکلاو
4. امکانات و آپشن ها :
امکانات و آپشن هایی که بهترین اتوکلاو دندانپزشکی در اختیار شما قرار می دهد زیاد پیچیده نیست. اما باید بدانید که در سرعت عمل شما و کاهش دادن هزینه‌ های جانبی از آن تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر آپشن ها و امکانات دستگاه زیاد باشد سلامت محیط زیست را می توانید افزایش دهید و روند کاری خود را سرعت ببخشید. بنابراین نیاز است که به خوبی زمان خرید هر یک از انواع این دستگاه ها امکانات و آپشن های آن را مورد بررسی قرار داده تا از خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید. ارائه دیدگاه‌ های متنوع دستگاه را از نظر وقت و مصرف انرژی باید بررسی کنید.
5. کاربری و نحوه کار کردن :
کاربری آسان و راحتی که دستگاه مهیا می سازد را به خوبی زمان خرید بررسی نمایید. شما برای اینکه بتوانید بدون مشکل امکانات موجود در دستگاه را مورد استفاده قرار دهید و سر در گم نشوید باید به خوبی کاربری آن را مورد بررسی قرار داده تا از خرید خودتان اطمینان خاطر داشته باشید.
6. خدمات پس از فروش :
ارائه خدمات پس از فروش روی کیفیت محصول تاثیر بسیار زیادی دارد. بنابراین شما باید به خدمات پس از فروش و گارانتی محصول زمانی که می‌خواهید اتوکلاو ها را خریداری کنید دقت داشته باشید. برخی از برندهای خارجی بدون شک هزینه بالایی برای خریداری دارند و به همین دلیل شما باید حتماً گارانتی آنها را دریافت کنید. البته که برای خرید برندهای ایرانی هم باید به خوبی گارانتی و خدمات پس از فروش آنها را بررسی نموده و سپس آنها را خریداری نمایید. در صورتی که این تجهیزات دندانپزشکی را همراه با گارانتی خریداری کنید خیالتان راحت است که از آن می توانید در صورت لزوم استفاده کنید. اگر دستگاه دچار ایراد شود می توانید سریعا آن را تعمیر کنید.

About the Author

Related

اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو یا دستگاه استریل کننده با بخار , یک محفظه دارای ...

Read More >
خرید اتوکلاو دنتال ایکس

خرید اتوکلاو دنتال ایکس

یکی از بهترین دستگاه هایی که برای استریل سازی لوازم دند...

Read More >
خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا اینترنتی

خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا اینترنتی

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که باید برای استریل س...

Read More >
آشنایی با مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا

آشنایی با مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که کاربرد بسیار زیاد...

Read More >

Post a Comment