اتوکلاو دنتال ایکس


دستگاه اتوکلاو رومیزی برای آزمایشگاه، کلینیک های دندانپزشکی، اتاق عمل، اتاق اورژانس و ....... توسط پزشکان و متخصصین مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای کیفیت بالا، مقرون به صرفه، کم جا و با ظرفیت بالا و ایمن می باشد. اتوکلاوها عموما بر مبنای فشار و دما، عملیات استریل را انجام می دهند و برای استریل تجهیزات استفاده می شوند. وضعیت و مشخصات دستگاه به طور مستقیم توسط صفحه نمایش دستگاه نمایش داده می شود. 

این دستگاه اتوکلاو تولید شرکت شیک طب پرشیا می باشد.

.

شرایط گارانتی اتوکلاو شیک طب :


1-اشکالات ناشی از نوسانات برقی و نگهداری نادرست .... شامل ضمانت نمی باشد.

2- تمامی هزینه های ایاب و ذهاب تکنسین و هزینه ارسال دستگاه به شرکت جهت تعمیر، به عهده مصرف کننده است.

3- شروع زمان گارانتی از زمان تحویل دستگاه بوده و شامل قطعات مصرفی مانند واشر دور درب، فیلتر آنتی باکتریال و ... نمی باشد.

4- در صورت استفاده از آب ناسالم و بدون کیفیت، گارانتی شامل دستگاه نخواهد شد.

5- سرویس دستگاه اعم از شستشو و جرم زدایی اتوکلاو به منظور از بین بردن رسوبات شامل گارانتی نمی باشد.

6- هر گونه دخالت افراد تأیید نشده (اعم از نصب و تعمیر و ... ) از طرف شرکت شیک طب پرشیا ضمانت نامه را باطل نموده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال دستگاه آسیب دیده ندارد.

7- رسوبات آب و شکستگی و ترک خوردگی سطوح تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمی باشد.

8- در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات یا سرویس دهی، دستگاه می بایست حتما به شرکت ارسال شود تا پس از رفع مشکلات آن، دستگاه مجددا به مطب بازگردانده شود.

9- جهت استفاده صحیح از دستگاه و نحوه نگهداری به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نمایید و یا با شرکت تماس حاصل فرمایید.

اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو یکی از وسایل ضروری در دندانپزشکی می باشد به منظور کنترل عفونت و جلوگیری از بیماری های مانند ایدز ، هپاتیت و ویروس های غیره از این دستگاه استفاده می شود، اتوکلاو دندانپزشکی بهترین دستگاه جهت استریل کردن وسایل دندان پزشکی است ، بدین جهت که وسایل تحت فشار بخار و حرارت زیاد قرار می گیدادامه مطلب

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

رادیوگرافی تک دندان

رادیوگرافی تک دندان محصولی است که جهت تصویربرداری از دندان از آن استفاده می شود تا مشکلات مربوط به دندان تشخیص و به‌ درستی درمان شوند. دندانپزشک برای تشخیص پوسیدگی دقیق دندان بیمار و تغییراتی که ممکن است بعدها رخ دهد، از رادیوگرافی استفاده می‌کند
25تیر

خرید اتوکلاو دنتال ایکس

یکی از بهترین دستگاه هایی که برای استریل سازی لوازم دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد اتوکلاو دنتال ایکس می باشد. این دستگاه بر مبنای فشار و دما عملیات استریل سازی را انجام می دهد. در واقع شما باید بدانید بخار اشباع شده درون این دستگاه یکی از اصلی ترین ویژگی هایش می باشد و این ویژگی برای استریل سازی لوازم دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. بخاری که درون این دستگاه تولید می شود قابلیت این را دارد که عوامل بیماری زا را به خوبی از بین ببرد.
وسایل و ابزارهای دندانپزشکی را بعد از هربار استفاده درون این دستگاه قرار می دهند تا آنها را تمیز کنند. بسیاری از مطب های دندانپزشکی و کلینیک های دندانپزشکی به دلیل ویژگی عالی این دستگاه آن را برای استریل سازی قطعات خریداری می کنند. شما برای خرید اتوکلاو دنتال ایکس باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات آن اطلاعات بیشتری داشته باشید که در ادامه این ویژگی ها را برای شما بیان خواهیم کرد.
 


اتوکلاو دنتال ایکس


ویژگی های اتوکلاو دنتال ایکس
برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که اتوکلاو دنتال ایکس دارد و شما باید با خرید این دستگاه این ویژگی ها را بشناسید عبارت است از :
1. در ابتدا باید به خوبی بدانید که این دستگاه از طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار است. بنابراین شما می توانید دستگاه را در هر یک از قسمت های مطب قرار دهید.
2. با استفاده از این دستگاه در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد، همچنین در هزینه ها هم صرفه جویی می شود. با استفاده از ژنراتور خارجی و گرمکن هایی که درون دستگاه نصب شده اند شما قادر خواهید بود که در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید.
3. دستگاه دارای پمپ وکیوم قوی می باشد که با که به صورت 4 مرحله ای عمل می کند.
4. دستگاه مجهز به تست سختی آب می باشد که در صورت تشخیص سختی آب در مراحل بیشتری استریل سازی را انجام می دهد.
5. نمایشگر این دستگاه ال سی دی می باشد و باید بدانید که از این صفحه کلید می توانید به صورت لمسی استفاده کنید.
6. فشار هوای دمای محیط درون این دستگاه به صورت خودکار تنظیم می شود.
7. سیستم عیب یابی دستگاه به صورت خودکار و پیشرفته می باشد. هر ایراد و اشکالی که درون دستگاه به وجود آید شما می توانید در بازه زمانی بسیار کمی آن را برطرف کنید.
8. سیکل کاری این دستگاه 9 مورد است که شما می توانید هر یک از سیکل های کاری را بر اساس نیاز خود مورد بررسی قرار دهید و استفاده کنید. وسیله هایی که درون اتوکلاو قرار می دهید تعیین کننده سیکل کاری آنها می باشد.

اتوکلاو دنتال ایکس
9. آبگیری دستگاه به صورت دستی انجام می شود، البته که باید بدانید شما می توانید به صورت اتوماتیک هم از آن استفاده نمایید. اتصال آب درون این دستگاه به صورت مستقیم وصل آب شهری است.
10. درب اتوماتیکی این دستگاه 4 قفل دارد که یکی از آنها به صورت دینامیکی و یکی دیگر از آنها هم به صورت الکترومگنتی می باشد.
11. مخزن جداگانه ای روی اتوکلاو دنتال ایکس نصب می شود که برای آب تمیز و آب استفاده شده می باشد.
12. آب مورد استفاده شده درون دستگاه به وسیله سیستم اتوماتیک تخلیه می شود.
13. چمبر قرار داده شده درون دستگاه از آلیاژ مس تشکیل شده است و دارای 20 درصد فضای اضافه می باشد.
14. دستگاه دارای گارانتی می باشد و 10 سا خدمات پس از فروش دارد.

About the Author

Related

آشنایی با مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا

آشنایی با مشخصات اتوکلاو شیک طب پرشیا

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که کاربرد بسیار زیاد...

Read More >
خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا اینترنتی

خرید اتوکلاو دنتال ایکس ایتالیا اینترنتی

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که باید برای استریل س...

Read More >
7 نکته در مورد خرید اتوکلاو

7 نکته در مورد خرید اتوکلاو

همه شما به خوبی می ‌دانید که استریل کردن تجهیزات دندانپ...

Read More >
اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو چیست ؟

اتوکلاو یا دستگاه استریل کننده با بخار , یک محفظه دارای ...

Read More >

Post a Comment