ساکشن جراحی مدل HK-F01

ساکشن مرکزی دندانپزشکی HK ساخت کشور چین است و مورد تأیید استانداردهای CE اروپا و ایزو می باشد. این دستگاه دارای قابلیت تخلیه مستقیم است.قدرت مکش ساکشن مرکزی حدود 500 لیتر در دقیقه است و مواد از فاصله 10 الی 15 میلی متری دهانه سرساکشن مکیده می شود. ( در ساکشن پرتابل این مقدار بین 3 الی 5 میلی متر است. ) این یعنی 10 الی 15 برابر بیشتر از ساکشن معمولی .


ساکشن جراحی مدل HK-F06

ساکشن مرکزی دندانپزشکی HK ساخت کشور چین است و مورد تأیید استانداردهای CE اروپا و ایزو می باشد. این دستگاه دارای قابلیت تخلیه مستقیم است.قدرت مکش ساکشن مرکزی حدود 500 لیتر در دقیقه است و مواد از فاصله 10 الی 15 میلی متری دهانه سرساکشن مکیده می شود. ( در ساکشن پرتابل این مقدار بین 3 الی 5 میلی متر است. ) این یعنی 10 الی 15 برابر بیشتر از ساکشن معمولی . در این ساکشن سرعت جریان هوا 150 الی 200 کیلومتر در ساعت است
.

اتوکلاو شیک طب پرشیا

اتوکلاو یکی از وسایل ضروری در دندانپزشکی می باشد به منظور کنترل عفونت و جلوگیری از بیماری های مانند ایدز ، هپاتیت و ویروس های غیره از این دستگاه استفاده می شود، اتوکلاو دندانپزشکی بهترین دستگاه جهت استریل کردن وسایل دندان پزشکی است ، بدین جهت که وسایل تحت فشار بخار و حرارت زیاد قرار می گید ادامه مطلب

یونیت و صندلی دندانپزشکی

اصلی ترین وسیله در هر دندانپزشکی یونیت و صندلی می باشد، بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه از یونیت دسته دوم استفاده می کنند که به دلایل بهداشتی توصیه نمی شود. شیک طب پرشیا توانسته یونیتی را تولید کند که علاوه بر ظاهری زیبا و آناتومی خوب با صرف کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

رادیوگرافی تک دندان

رادیوگرافی تک دندان محصولی است که جهت تصویربرداری از دندان از آن استفاده می شود تا مشکلات مربوط به دندان تشخیص و به‌ درستی درمان شوند. دندانپزشک برای تشخیص پوسیدگی دقیق دندان بیمار و تغییراتی که ممکن است بعدها رخ دهد، از رادیوگرافی استفاده می‌کند
25تیر

اهمیت خرید و استفاده از ساکشن جراحی

یکی از مهمترین دستگاه‌هایی که برای ایجاد فشار منفی و به وجود آوردن هوا و مایعات در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌ گیرد دستگاه ساکشن جراحی می باشد. این دستگاه مدل ها و نمونه های متنوعی دارد که شما می توانید هر یک از آنها را بر اساس نیاز مطب و کلینیک خود خریداری کنید. شما باید به خوبی بدانید که هر یک از شکاف های ایجاد شده روی دندان و زخم هایی که روی دندان وجود دارد را با استفاده از این دستگاه ترمیم می نمایند و خون آن مناطق را به درون دستگاه می کشند. بنابراین این نمونه از دستگاه های دندانپزشکی یکی از آلوده‌ترین تجهیزات مورد استفاده در کلینیک و مطب ها می باشد. شما باید بدانید از این دستگاه در اتاق عمل ها هم استفاده بسیار زیادی می شود.
موارد استفاده از ساکشن جراحی متنوع می باشد که یکی از مهمترین موارد استفاده از این دستگاه در دندانپزشکی ها است. برای خریداری دستگاه مورد نظر نیاز است که به خوبی ویژگی ها و مشخصات کلی آن را بشناسید و سپس آن را در بین انواع تجهیزات دندانپزشکی خریداری نمایید. دستگاه ساکشن یکی از دستگاه های مهمی باشد که نه تنها در دندانپزشکی بلکه در بسیاری از مکان‌ های دیگر که مربوط به پزشکی می باشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در اینجا برخی از نکاتی که مربوط به خرید این دستگاه برای دندانپزشکی می باشد را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این تجهیزات دندانپزشکی به دست آورید.
 


ساکشن جراحی


اهداف خریداری دستگاه ساکشن جراحی
هر یک از دندانپزشکان برای مطب دندانپزشکی و یا کلینیک خود دستگاه ساکشن جراحی را خریداری می کنند. در بین انواع دستگاه های ساکشن دندانپزشکی نمونه‌ های دو شیشه جراحی انتخاب اول می باشد. در واقع باید بدانید که این مدل کارایی و مزیت های بیشتری نسبت به دیگر مدل ها را به خود اختصاص داده است. اگر شما می خواهید به عنوان دندانپزشک این تجهیزات دندانپزشکی را خریداری کنید باید به خوبی با ویژگی ‌های نمونه های متنوع ساکشن ها آشنایی داشته باشید. هر یک از دندانپزشکان برای خرید دستگاه ساکشن دندانپزشکی هدف خاصی دارند که این اهداف عبارت هستند :
1. یکی از مهمترین و اصلی‌ ترین اهدافی که از خرید ساکشن بزاق کش جهت استفاده در دندانپزشکی دنبال می شود، از بین بردن بزاق درون دهان بیمار می باشد. باید به خوبی بدانید که حین جراحی درون به دهان بیمار بزاق زیادی شکل گرفته می شود که باید با استفاده از این دستگاه بزاق از بین برده شود تا پزشک بتواند به راحتی جراحی دندان را انجام دهد.
2. یکی دیگر از مزیت هایی که دستگاه ساکشن در دندانپزشکی دارد این است که مصرف کمتری از برق و آب را به همراه می آورد و شما می توانید در مصرف برق و آب با استفاده از این دستگاه صرفه جویی کنید.
2. خریداری ساکشن های دندانپزشکی که کم صدا هستند برای دندان پزشکی مزیت های بسیار زیادی دارد. بنابراین اهمیت خرید ساکشن های دندانپزشکی جهت درمان دندان بیمار با آرامش مزیت‌های زیادی را به دنبال خواهد داشت.
3. خرید ساکشن جراحی دندانپزشکی برای درمان هر یک از بیماری های دندان یکی دیگر از اهدافی است که پزشکان را وادار به خرید ساکشن های جراحی می نماید.

ساکشن جراحی

4. شما می‌ توانید با خریداری ساکشن های جراحی بزاق درون دهان بیمار را که آلودگی ‌های زیادی دارد به صورت مستقیم به فاضلاب بکشند. در واقع بزاق درون دهان بیمار باید از بین برده شود تا پزشک به راحتی قادر باشد جراحی دندان را انجام دهد. اگر بخواهید با استفاده از روش‌های دیگری بزاق درون دهان را از بین ببرید

About the Author

About the Author

Related

ساکشن جراحی چیست و کاربردهای آن

ساکشن جراحی چیست و کاربردهای آن

یکی از دستگاه هایی که در پزشکی کاربرد بسیار زیادی دارد س...

Read More >
کارایی دستگاه ساکشن جراحی برقی در دندانپزشکی چیست ؟

کارایی دستگاه ساکشن جراحی برقی در دندانپزشکی چیست ؟

بدون شک تمامی شما حداقل یک بار در طول زندگی به دندانپزشک...

Read More >
خرید انواع ساکشن جراحی دندانپزشکی

خرید انواع ساکشن جراحی دندانپزشکی

یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی که پزشکان باید در کلی...

Read More >

Post a Comment